• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/tamerates63
  • https://twitter.com/tamerate
KURUMSAL WEB SİTEMİZ
ONLİNE ALIŞVERİŞ YAPIN
Site Haritası
YENİ WEB SİTEMİZ

Hakkımızda

Sorular?

Uzun yıllardır Rüzgar Türbinleri ve Güneş Enerjisi Sistemleri üzerinde aralıksız olarak çalışmalarını sürdüren firmamız 21 Temmuz 2011 tarihinde EPDK ' nın

MADDE 4 – (1) Mikro kojenerasyon veya kurulu gücü azami 1000 kWe olan yenilenebilir enerji kaynaklarına dayalı üretim tesislerinde üretim yapacak gerçek veya tüzel kişiler lisans alma ve şirket kurma yükümlülüğünden muaftır.

düzenlemesinden sonra çalışmalarını Türkiye Genelinde bayileri aracılığıyla geniş bir alana yaymıştır.

Yenilenebilir enerji ürünleri alanında ülkemizde en iyi hizmeti sunabilmek amacı ile kurulmuş olan firmamız, dünyanın kendi alanlarında en gelişmiş firmaları ile işbirliği yapmaktadır. Tüm dünyada binlerce megawatt gücünde enerji sistemleri uygulamaları yapmış olan firmalarımız güvenilirliklerini çok uzun yıllardır ispatlamıştır. Ülkemizde henüz yeni olan olan bu sistemlerin yaygın kullanımı, enerji kaynaklarımızda dışa bağımlılığımızı azaltmada ve doğaya saygılı bir yaşam için temel oluştururlar. En iyi ürünlerle en güzel hizmeti vermek şirketimizin temel çalışma ilkesidir. Kullanıcılarımıza istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda en verimli fizibilite çalışmalarını sunarak, avantajlı ve doğaya saygılı enerji sistemleri planlamaları yapmaktayız.

Bize ulaşarak kendinize uygun sistem çözümü konusunda bilgi alabilirsiniz.

Takvim
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.84756.8750
Euro7.72547.7563
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam28
Toplam Ziyaret332344
İNDİRİMLİ ÜRÜNLER
RÜZGAR TÜRBİNİ ve HİBRİT SİSTEMLER