• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/tamerates63
  • https://twitter.com/tamerate
KURUMSAL WEB SİTEMİZ
ONLİNE ALIŞVERİŞ YAPIN
Site Haritası
YENİ WEB SİTEMİZ

TÜRKİYE'NİN İLK AKILLI İNVERTERLE ÇALIŞAN HİBRİT SİSTEMİ

www.3de3onlinesatis.com  sitemizden ürünü inceleyebilir ve kredi kartlarına 9 ay taksitle alabilirsiniz.

          
1250w TOPLAM GÜCÜ BULUNAN HİBRİT SİSTEM 500w RÜZGAR TÜRBİNİ ve 750w GÜCÜNDE GÜNEŞ PANELLERİNDEN OLUŞMAKTADIR.SİSTEMİN ÜZERİNDE HEM OFF GRİD (şebekeden bağımsız) HEM DE ON GRİD (şebeke bağlantılı) OLARAK ÇALIŞAN AKILLI İNVERTER BULUNMAKTADIR.TÜRKİYE'DE İLK DEFA FİRMAMIZ 3DE3 ENERJİ SİSTEMLERİ TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN BU UYGULAMADA SİSTEM 5 ANA FORM ÜZERİNDEN ÇALIŞMAKTADIR.

1- Güneşten veya Rüzgar Türbininden alınan enerji Doğal Sinüs enerji formunda yüke iletilir. Artan Enerji Aküleri şarj ederken istenirse Şebekeye de geri basılarak gelir elde edilir.

2- Güneşten veya Rüzgar Türbininden alınan enerji Doğal Sinüs enerji formunda yüke iletilir. Artan Enerji Aküleri şarj eder ve yükü besler. Şebeke enerjisi ekonomik ise yüke şebekeden de enerji aktarılır.

3- Güneşten veya Rüzgar Türbininden alınan enerji Doğal Sinüs enerji formunda yüke iletilirken Şebekeden de enerji çekilerek hem aküler şarj edilir hem de yükü ortak beslerler.

4- Yük yok iken; Akü grupları uygun değil veya yok iken Panellerden gelen enerji şebeke paralel özellikli İnverter yardımı ile enerjiyi şebekeye aktarmaktadır.

5- Gece veya Panellerden enerji gelmiyorken; kritik yükler şebekeden beslenirken akülerde şarj edilmektedir.

SİSTEMİN EN BÜYÜKÖZELLİĞİ; KENDİ ELEKTRİĞİNİZİN TAMAMINI ÜRETEBİLİR, İHTİYACINIZIN TAMAMINI KARŞILAYABİLİRSİNİZ.
İLERLEYEN DÖNEMLERDE FAZLASINI TEDAŞ'A SATMAK İSTEDİĞİNİZDE İNVERTER DEĞİŞTİRMENİZE GEREK KALMAZ. ÇÜNKÜ İNVERTER HEM ON GRİD HEM DE OFF GRİD OLARAK ÇALIŞMAKTADIR. AYRICA BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDE ELEKTRİK KESİNTİSİ BİLE OLSA ,ENERJİNİZ AKÜLER ÜZERİNDE SÜREKLİ DEPOLANDIĞINDAN KULLANDIĞINIZ YÜKE UYGUN OLARAK UZUN SÜRE ELEKTRİKSİZ KALMAZSINIZ.
Takvim
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.84756.8750
Euro7.72547.7563
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam28
Toplam Ziyaret332344
İNDİRİMLİ ÜRÜNLER
RÜZGAR TÜRBİNİ ve HİBRİT SİSTEMLER